Yoast SEO Premium (for WordPress) - en to sr_RS translation catalogue (321 entries)

en: %1$s %2$s must be installed and activated in order to use %3$s.
sr_RS: %1$s %2$s мора бити постављен и укључен да бисте користили %3$s.

en: %1$s Job Posting
sr_RS: %1$s објављивање послова

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old post URL to the new post URL.
sr_RS: %1$s је креирао %2$sпреусмеравање%3$s са старог на нови URL чланка.

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old term URL to the new term URL.
sr_RS: %1$s је креирао %2$sпреусмеравање%3$s са старог на нови URL члана.

en: %1$s detected that you deleted a post (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
sr_RS: %1$s је открио да сте избрисали чланак (%5$s). Можете да: %2$s Не знате шта да радите? %3$sПрочитајте овај чланак %4$s.

en: %1$s detected that you deleted a term (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
sr_RS: %1$s је открио да сте избрисали члан (%5$s). Можете да: %2$s Не знате шта да радите? %3$sПрочитајте овај чланак %4$s.

en: %1$s detected that you moved a post (%5$s) to the trash. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post%4$s.
sr_RS: %1$s је открио да сте преместили чланак (%5$s) у отпад. Можете да: %2$s Не знате шта да радите? %3$sПрочитајте овај чланак %4$s.

en: %1$s detected that you restored a post (%4$s) from the trash, for which a redirect was created. %2$sClick here to remove the redirect%3$s
sr_RS: %1$s је открио да сте вратили чланак (%4$s) из отпада за који је креирано преусмеравање. %2$sКликните овде да бисте уклонили преусмеравање%3$s

en: %1$s is not connected to %2$s. To set up a connection, make sure you click %3$sSave changes%4$s first, then copy the given API key below and use it to %3$screate%4$s and %3$sturn on%4$s a Zap within your %2$s account.
sr_RS: %1$s није повезан са %2$s. Да бисте успоставили везу, обавезно прво кликните %3$sСачувајте промене%4$s, затим копирајте дати API кључ у наставку и користите га за %3$sкреирање%4$s и %3$sукључивање%4$s Zap-а на вашем %2$s налогу.

en: %1$s is successfully connected to %2$s!
sr_RS: %1$s је успешно повезан са %2$s!

en: %1$s uses this API Key: %2$s
sr_RS: %1$s користи овај API кључ: %2$s

en: %1$s will be redirected to %2$s. Maybe it's worth considering to create a direct redirect to %2$s.
sr_RS: %1$s ће бити преусмерен на %2$s. Размислите о директном преусмеравању на %2$s.

en: %1$sClick here%2$s to index your links, so we can identify orphaned %3$s. %4$s
sr_RS: %1$sКликните овде%2$s да бисте индексирали своје везе, тако да можемо идентификовати напуштене %3$s. %4$s

en: %1$sConnect %2$s with %3$s%4$s to instantly share your published posts with 2000+ destinations such as Twitter, Facebook and more.
sr_RS: %1$sПовежите%2$s са %3$s%4$s да бисте у реалном времену делили објављене чланке са 2000+ одредишта као што су Твитер, Фејсбук и још много других.

en: %1$sLearn more about orphaned content%2$s.
sr_RS: %1$sСазнајте више о напуштеном садржају%2$s.

en: %2$sActivate %1$s now%3$s
sr_RS: %2$sУкључите %1$s сада%3$s

en: %2$sInstall %1$s now%3$s
sr_RS: %2$sПоставите %1$s сада%3$s

en: %2$sNetwork Activate %1$s now%3$s
sr_RS: %2$sУкључите %1$s за мрежу сада%3$s

en: %2$sUpgrade %1$s now%3$s
sr_RS: %2$sНадоградите %1$s сада%3$s

en: %s can generate redirect files that can be included in your website web server configuration. If you choose this option the PHP redirects will be disabled. Only check this option if you know what you are doing!
sr_RS: %s може генерисати датотеке за преусмеравање које могу бити укључене у конфигурацију веб сервера вашег веб места. Ако одаберете ову опцију, PHP преусмеравања ће бити онемогућена. Ову опцију означите само ако знате шта радите!

en: %s integration
sr_RS: %s интеграција

en: %s internal linking
sr_RS: %s интерно повезивање

en: %s just created a redirect from the old URL to the new URL.
sr_RS: %s је управо креирао преусмеравање са старог на нови URL.

en: %s will ask for an API key. Use this one:
sr_RS: %s ће затражити API кључ. Користите овај:

en: 'Orphaned content' refers to %1$s that have no inbound links, consider adding links towards these %1$s. %2$s
sr_RS: „Напуштени садржај“ се односи на %1$s који немају долазне везе, размислите о додавању веза ка тим %1$s. %2$s

en: 301 Moved Permanently
sr_RS: 301 trajno pomereno

en: 302 Found
sr_RS: 301 pronađeno

en: 307 Temporary Redirect
sr_RS: 307 privremeno preusmerenje

en: 410 Content Deleted
sr_RS: 410 izbrisan sadržaj

en: 410 Redirect created from %1$s!
sr_RS: 410 преусмеравање је направљено од %1$s!

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
sr_RS: 451 nedostupno iz zakonskih razloga

en: Activate your subscription
sr_RS: Активирајте претплату

en: Add Redirect
sr_RS: Dodajte redirekciju

en: Add a block to your job posting...
sr_RS: Додајте блок у објаву посла ...

en: Add a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
sr_RS: Додаје мета опис вашем чланку за најбоље предлоге интерног повезивања.

en: Add a title and a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
sr_RS: Додаје наслов и мета опис вашем чланку за најбоље предлоге интерног повезивања.

en: Add a title to your post for the best internal linking suggestions.
sr_RS: Додаје наслов вашем чланку за најбоље предлоге интерног повезивања.

en: Add as related keyphrase
sr_RS: Додајте као сродни кључни израз

en: Add custom fields to page analysis
sr_RS: Dodajte posebna za analizu stranice

en: Add related keyphrase
sr_RS: Додајте кључни израз

en: Added!
sr_RS: Додато!

en: Address
sr_RS: Адреса

en: Address where the office is located
sr_RS: Адреса на којој се налази канцеларија

en: Adds a list of internal links to sibling pages which share the same parent.
sr_RS: Додаје листу интерних веза до сродних страница које деле истог родитеља.

en: Adds a list of internal links to subpages of this page.
sr_RS: Додаје листу интерних веза до подстраница ове странице.

en: Adds a list of links related to this page.
sr_RS: Додаје листу веза сродних са овом страницом.

en: Adds a table of contents to this page.
sr_RS: Додаје преглед садржаја на ову страницу.

en: All redirect types
sr_RS: Svi tipovi redirekcije

en: All redirects have been imported successfully. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the imported redirects.
sr_RS: Сва преусмеравања су успешно увезена. Идите на %1$sпреглед преусмеравања%2$s да бисте видели увезена преусмеравања.

en: Also, add a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
sr_RS: Такође, додаје мета опис вашем чланку за најбоље предлоге интерног повезивања.

en: Also, add a title and a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
sr_RS: Такође, додаје наслов и мета опис вашем чланку за најбоље предлоге интерног повезивања.

en: Also, add a title to your post for the best internal linking suggestions.
sr_RS: Такође, додаје наслов вашем чланку за најбоље предлоге интерног повезивања.

en: An error occurred: unfortunately our Morphology feature is not working. Please make sure you {{activateLink}}activate your subscription in MyYoast{{/activateLink}} and then {{reloadButton}}reload this page{{/reloadButton}} to make it work properly.
sr_RS: Дошло је до грешке: нажалост, наша Morphology функција не ради. Обавезно {{activateLink}}активирајте претплату за MyYoast{{/activateLink}}, а затим {{reloadButton}}освежите ову страницу{{/reloadButton}} како би правилно функционисала.

en: Analysis results
sr_RS: Резултати анализе

en: Apply button
sr_RS: Дугме Примени

en: Are you trying to use multiple related keyphrases? You should add them separately.
sr_RS: Да ли покушавате да користите више сродних кључних израза? Требали бисте их додати одвојено.

en: As you're on Apache, you should add the following include to the website httpd config file:
sr_RS: Kako se na Apacheu, trebalo bi da dodate sledeće u httpd konfiguracioni dokument Vašeg sajta

en: As you're on Nginx, you should add the following include to the Nginx config file:
sr_RS: Kako ste na Nginx, trebalo bi da dodate sledeće u vaš NGINX konfiguracioni fajl

en: Ask your SEO Manager or Site Administrator to count links in all texts, so we can identify orphaned %1$s. %2$s
sr_RS: Замолите свог SEO менаџера или администратора веб места да преброји везе у свим текстовима, како бисмо могли да идентификујемо напуптене %1$s. %2$s

en: Base salary
sr_RS: Основна плата

en: Benefits
sr_RS: Предности

en: By default we write the redirects to your %s file, check this if you want the redirects written to a separate file. Only check this option if you know what you are doing!
sr_RS: Po pravilu, mi pišemo redirekcije u Vaš %s fajl, označite ovo polje ukoliko želite da redirekcije budu upisane u poseban fajl. Označite ovu opciju samo ukoliko ste sigurni u ono što radite!

en: CSV import failed: No file selected.
sr_RS: CSV import nije uspeo: Fajl nije odabran.

en: CSV import failed: the provided file could not be parsed using a CSV parser.
sr_RS: CSV увоз није успео: достављена датотека није могла бити рашчлањена помоћу CSV парсера.

en: CSV import failed: the provided file is larger than %1$s.
sr_RS: CSV увоз није успео: наведена датотека је већа од %1$s.

en: CSV import failed: the provided file is not a CSV file.
sr_RS: CSV увоз није успео: наведена датотека није CSV датотека.

en: Cancel
sr_RS: Poništi

en: Choose a CSV file from your computer:
sr_RS: Odaberite CSV sa svog kompjutera:

en: City
sr_RS: Град

en: Close
sr_RS: Zatvori

en: Closes on
sr_RS: Затвара се

en: Connecting %1$s to %2$s means you can instantly share your published posts with 2000+ destinations such as Twitter, Facebook and more.
sr_RS: Повезивање %1$s са %2$s значи да можете у реалном времену делити објављене чланке са више од 2000 одредишта као што су Твитер, Фејсбук и још многа друга.

en: Contractor
sr_RS: Извођач радова

en: Copied!
sr_RS: Копирано.

en: Copy link
sr_RS: Копирајте везу

en: Copy link to suggested article: %s
sr_RS: Копирај везу на препорученом чланку: %s

en: Copy to clipboard
sr_RS: Копирај у међуспремник

en: Country
sr_RS: Држава

en: Create Redirect
sr_RS: Napravite redirekciju

en: Create a Job Posting in an SEO-friendly way. You can only use one Job Posting block per post.
sr_RS: Направите оглас за посао на SEO пријатељски начин. Можете користити само један блок за објављивање послова по објави.

en: Create a Zap in %s
sr_RS: Креирајте Zap на %s

en: Create redirect
sr_RS: Направите преусмеравање

en: Currency
sr_RS: Валута

en: Delete
sr_RS: Obriši

en: Descriptive text
sr_RS: Описни текст

en: Edit
sr_RS: Izmenite

en: Edit redirect
sr_RS: Izmenin preusmeravanje

en: Employment
sr_RS: Радни однос

en: Enabled
sr_RS: Omogućeno

en: Enter a button label + add a link
sr_RS: Унесите ознаку дугмета + додајте везу

en: Enter a job description...
sr_RS: Унестите опис посла...

en: Enter a related keyphrase to calculate the SEO score
sr_RS: Унесите сродни кључни израз да бисте израчунали SEO резултат

en: Enter amount
sr_RS: Унесите износ

en: Enter benefit
sr_RS: Унесите предност

en: Enter city
sr_RS: Унестите град

en: Enter country
sr_RS: Унесите државу

en: Enter job title
sr_RS: Унесите назив радног места

en: Enter postal code
sr_RS: Унесите поштански број

en: Enter redirects to import
sr_RS: Unesi preusmeravanja  za uvoz

en: Enter region
sr_RS: Унестите регион

en: Enter requirement
sr_RS: Унесите захтев

en: Enter street address
sr_RS: Унесите адресу улице

en: Error while saving this redirect
sr_RS: Dogodila se greška prilikom čuvanja preusmeravanja

en: Error: a redirect for this URL already exists
sr_RS: Greška: preusmeravanje za ovaj URL već postoji

en: Estimated reading time
sr_RS: Процењено време читања

en: Estimated reading time:
sr_RS: Процењено време читања:

en: Export SEO title
sr_RS: Izvezite SEO naslov

en: Export URL
sr_RS: Izvoz URL-a

en: Export keyphrase scores
sr_RS: Извези резултат кључног израза

en: Export keyphrases
sr_RS: Извези кључни израз

en: Export keyphrases to a CSV file
sr_RS: Izvezite ključne reči kao CSV fajl

en: Export meta description
sr_RS: Izvezite meta opis

en: Export readability score
sr_RS: Izvezite rezultat čitljivosti

en: Export redirects
sr_RS: Izvezite redirekcije

en: Export redirects to a CSV file
sr_RS: Извези преусмеравања у CSV датотеку

en: Export title
sr_RS: Izvoz zaslova

en: Exporting data can take a long time when there are many posts, pages, public custom post types or terms.
sr_RS: Izvoz podataka može potrajati kad postoji mnogo postova, stranica, javnih prilagođenih tipova postova ili uslova

en: Facebook share preview
sr_RS: Преглед за дељење на Фејсбуку

en: Filter by redirect type
sr_RS: Филтрирајте према типу преусмеравања

en: Full time
sr_RS: Пуно радно време

en: Generate a separate redirect file
sr_RS: Generišite zaseban fajl za preusmeravanje

en: Go to your %s Dashboard
sr_RS: Идите на вашу %s контролну таблу

en: Help on choosing the perfect keyphrase
sr_RS: Помоћ при избору савршеног кључног израза

en: Help on keyphrase synonyms
sr_RS: Помоћ са синонимима кључног израза

en: If you need a list of all public posts, terms and related keyphrases, you can generate a CSV file using the %s button below.
sr_RS: Ако вам је потребна листа свих објављених чланака, чланова и сродних кључних израза, можете да генеришете CSV датотеку помоћу дугмета %s у наставку.

en: If you need to have a list of all redirects, you can generate a CSV file using the button below.
sr_RS: Ако вам треба листа свих преусмеравања, можете да генеришете CSV датотеку помоћу дугмета у наставку.

en: Import .htaccess
sr_RS: Uvezite .htaccess

en: Import CSV file
sr_RS: Uvezite CSV fajl

en: Import from a CSV file
sr_RS: Uvezite iz CSV dokumenta

en: Import from other redirect plugins
sr_RS: Uvezi iz drugih dodataka za preusmeravanje

en: Import from:
sr_RS: Uvezi iz:

en: Import redirects
sr_RS: Uvezi preusmeravanja

en: Import redirects from %s
sr_RS: Uvezite redirekcije sa %s

en: Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirect. | Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirects.
sr_RS[0]: Увезено %1$s/%2$s преусмеравања. Идите на %3$sпреглед преусмеравања%4$s да бисте видели увезена преусмеравања.
sr_RS[1]: Увезена %1$s/%2$s преусмеравања. Идите на %3$sпреглед преусмеравања%4$s да бисте видели увезена преусмеравања.
sr_RS[2]: Увезено %1$s/%2$s преусмеравања. Идите на %3$sпреглед преусмеравања%4$s да бисте видели увезена преусмеравања.

en: Insights
sr_RS: Uvidi

en: Internal linking suggestions
sr_RS: Предлози за унутрашње повезивање

en: It takes a few seconds to show you a list of related content to which you could link. The suggestions will be shown here as soon as we have them.
sr_RS: Потребно је неколико секунди да вам се прикаже листа сродног садржаја чије везе бисте могли да додате. Предлози ће се овде приказати чим их добијемо.

en: Job description
sr_RS: Опис посла

en: Job expiration date
sr_RS: Датум истека посла

en: Job title
sr_RS: Звање

en: Keyphrase
sr_RS: Кључна фраза

en: Keyphrase synonyms
sr_RS: Синоними кључних израза

en: Learn more about estimated reading time
sr_RS: Сазнајте више о процењеном времену читања

en: Link suggestions
sr_RS: Предлози за повезивање

en: Load suggestions
sr_RS: Учитај предлоге

en: Location
sr_RS: Локација

en: Make it serve a 410 Content Deleted header
sr_RS: Нека служи заглавље 410 Content Deleted

en: Mark as fixed:
sr_RS: Obeleži kao popravljeno:

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
sr_RS: Означи овај проблем као решен у %1$s.

en: Max value
sr_RS: Максимална вредност

en: Min value
sr_RS: Минимална вредност

en: Modify your social description by editing it right here.
sr_RS: Измените свој опис за друштвене мреже тако што ћете га уредити овде.

en: New URL
sr_RS: Novi URL

en: New URL:
sr_RS: Novi URL:

en: New URL: {{link}}%s{{/link}}
sr_RS: Novi URL: {{link}}%s{{/link}}

en: New type can't be empty.
sr_RS: Novi tip ne može biti prazan

en: No redirects have been imported. Probably they already exist as a redirect. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the existing redirects.
sr_RS: Нису увезена преусмеравања. Вероватно већ постоје као преусмеравање. Идите на %1$sпреглед преусмеравања%2$s да бисте видели постојећа преусмеравања.

en: Not all the required fields are filled.
sr_RS: Nisu popunjena sva obavezna polja

en: Not supported!
sr_RS: Није подржано

en: Office location
sr_RS: Локација канцеларије

en: Old URL
sr_RS: Stari URL

en: Old URL:
sr_RS: Stari URL

en: Old URL: {{link}}%s{{/link}}
sr_RS: Stari URL: {{link}}%s{{/link}}

en: Once you add a bit more copy, we'll give you a list of related content here to which you could link in your post.
sr_RS: Када додате још мало текста, овде ћемо вам приказати списак сродног садржаја чије везе можете да додате у свом чланку.

en: Origin
sr_RS: Порекло

en: Orphaned content
sr_RS: Напуштени садржај

en: Part time
sr_RS: Пола радног времена

en: Plain redirects
sr_RS: Obična preusmeravanja

en: Please contact a network administrator to install %1$s %2$s.
sr_RS: Обратите се мрежном администратору како бисте поставили %1$s %2$s.

en: Please contact an administrator to install %1$s %2$s.
sr_RS: Обратите се администратору како бисте поставили %1$s %2$s.

en: Please enter the new URL for %s
sr_RS: Molimo da unesete novi URL za %s

en: Please note that the first row in this file is a header. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
sr_RS: Имајте на уму да је први ред у овој датотеци заглавље. Овај ред треба занемарити приликом рашчлањивања или увоза података из извоза.

en: Please note that you can only create 1 Zap with a trigger event from %1$s. Within this Zap you can choose one or more actions.
sr_RS: Имајте на уму да можете створити само 1 Zap са окидачем догађаја из %1$s. У оквиру овог Zap-а можете одабрати једну или више радњи.

en: Please note:
sr_RS: Molim obratite pažnju

en: Postal code
sr_RS: Поштански код

en: Read more about %s.
sr_RS: Прочитајте више о %s.

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
sr_RS: Pročitaj više o tome kako interno linkovanje može poboljšati strukturu tvog sajta.

en: Read more about how the insights can help you improve your content.
sr_RS: Pročitaj više o tome kako uvidi(insights) mogu poboljšati tvoj sadržaj.

en: Recommended Job Posting Blocks
sr_RS: Препоручени блокови за објављивање послова

en: Redirect added.
sr_RS: Preusmeravanje dodato.

en: Redirect created
sr_RS: Redirekcija napravljena

en: Redirect created from %1$s to %2$s!
sr_RS: Redirekcija je izvršena sa linka  %1$s na link %2$s!

en: Redirect deleted.
sr_RS: Preusmeravanje izbrisano.

en: Redirect import failed: no redirects found.
sr_RS: Redirekcije nisu uspele: Nijedna od redirekcija nije nađena.

en: Redirect import failed: the Redirection plugin is not installed or activated.
sr_RS: Neuspešan uvoz redirekcija: Plugin za redirekcije nije instaliran ili aktiviran

en: Redirect import failed: the selected redirect plugin is not installed or activated.
sr_RS: Преусмеравање увоза није успело: изабрани додатак за преусмеравање није постављен или укључен.

en: Redirect import failed: we can't recognize this type of import.
sr_RS: Увоз преусмеравања није успео: не можемо да препознамо ову врсту увоза.

en: Redirect it to another URL
sr_RS: Preusmeri na drugi URL

en: Redirect method
sr_RS: Metrod redirekcije

en: Redirect not deleted.
sr_RS: Redirakcija nije obrisana

en: Redirect this broken URL and fix the error
sr_RS: Preusmeri ovaj neispravan URL i popravi grešku

en: Redirect updated.
sr_RS: Preusmeravanje ažurirano.

en: Redirection
sr_RS: Preusmeravanje

en: Redirects per page
sr_RS: Preusmeravanja po stranici

en: Redirects settings
sr_RS: Postavke preusmeravanja

en: Refresh suggestions
sr_RS: Освежи предлоге

en: Regex Redirects
sr_RS: Regex redirekcije

en: Region
sr_RS: Регион

en: Regular Expression
sr_RS: Normalni izraz

en: Regular Expression (regex) Redirects are extremely powerful redirects. You should only use them if you know what you are doing. %1$sRead more about regex redirects on our help center%2$s.
sr_RS: Преусмеравања путем регуларног израза (regex) су изузетно моћна преусмеравања. Требали бисте их користити само ако знате шта радите. %1$sПрочитајте више о регуларним изразима за преусмеравања на нашој бази знања%2$s.

en: Regular Expression redirects
sr_RS: Регуларни израз преусмеравања

en: Related keyphrase
sr_RS: Сродни кључни израз

en: Remote job
sr_RS: Посао на даљину

en: Remove
sr_RS: Уклони

en: Required Job Posting Blocks
sr_RS: Потребни блокови за објављивање послова

en: Requirements
sr_RS: Захтеви

en: Reset API Key
sr_RS: Ресетујте API кључ

en: Safe Redirect Manager
sr_RS: Сигуран управљач преусмеравањима

en: Salary range
sr_RS: Распон плата

en: Save
sr_RS: Sačuvaj

en: Save Changes
sr_RS: Sačuvajte izmene

en: Save anyway
sr_RS: Ipak sačuvaj

en: Search
sr_RS: Pretraži

en: Select this redirect
sr_RS: Izaberi ovo preusmeravanje

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Show icon
sr_RS: Прикажи иконицу

en: Show the descriptive text
sr_RS: Прикажи описни текст

en: Shows an estimated reading time based on the content length.
sr_RS: Приказује процењено време читања на основу дужине садржаја.

en: Simple 301 Redirects
sr_RS: Jednostavna 301 preusmeravanja

en: Social description
sr_RS: Опис за друштвене мреже

en: Social title
sr_RS: Наслов за друштвене мреже

en: Something went wrong when deleting this redirect.
sr_RS: Nešto je pošlo naopako pri brisanju redirekcije.

en: Stale cornerstone content
sr_RS: Застарели кључни садржај

en: Stale cornerstone content refers to cornerstone content that hasn’t been updated in the last 6 months. Make sure to keep these %1$s up-to-date. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
sr_RS: Застарели кључни садржај се односи на кључни садржај који није ажуриран у последњих 6 месеци. Обавезно редовно ажурирајте %1$s. %2$sСазнајте више о кључном садржају%3$s.

en: Synonyms
sr_RS: Sinonimi

en: Table of contents
sr_RS: Преглед садржаја

en: Target
sr_RS: Cilj

en: Temporary
sr_RS: На одређено време

en: The (typically single) geographic location associated with the job.
sr_RS: (Типично појединачна) географска локација повезана са послом.

en: The Insights section in our metabox shows you useful data about your content, like what words you use most often.
sr_RS: Deo uvida (insights) u našoj meta-kutiji (metabox) pokazuje korisne informacije oko tvog sadržaja, npr. koje reči najviše koristiš.

en: The Regular Expression field can't be empty.
sr_RS: Polje Regular Expression ne može biti prazno.

en: The URL you are redirecting to seems to return a %1$s status. You might want to check if the target can be reached manually before saving.
sr_RS: Чини се да URL на који преусмеравате враћа статус %1$s. Проверите да ли је циљ могуће постићи ручно пре него што сачувате.

en: The URL you entered could not be resolved.
sr_RS: Није могуће решити URL који сте унели.

en: The URL you entered returned a HTTP code different than 200(OK). The received HTTP code is %1$s.
sr_RS: URL који сте унели вратио је HTTP код који се разликује од 200 (ОК). Примљени HTTP код је %1$s.

en: The address where the office is located.
sr_RS: Адреса на којој се налази канцеларија.

en: The base salary of the job.
sr_RS: Основна плата посла.

en: The date after which the job posting is not valid anymore.
sr_RS: Датум након којег објављивање посла више није важеће.

en: The description of benefits associated with the job.
sr_RS: Опис погодности повезаних са послом.

en: The description of skills and experience needed for the position.
sr_RS: Опис вештина и искуства потребних за радно место.

en: The description of the job.
sr_RS: Опис посла.

en: The first row in this file is the header row. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
sr_RS: Први ред у овој датотеци је ред заглавља. Овај ред треба занемарити приликом рашчлањивања или увоза података из извоза.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
sr_RS: Прво право све-у једном SEO решење за WordPress, укључујући on-page анализу садржаја, XML мапу веб-места и још много тога.

en: The link suggestions metabox contains a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
sr_RS: Метабокс предлога за везу садржи листу чланака на вашем блогу са сличним садржајем које би могло бити занимљиво повезати.

en: The new URL field can't be empty.
sr_RS: Polje za novi URL ne može biti prazno

en: The old URL already exists as a redirect.
sr_RS: Стара URL адреса већ постоји као преусмеравање.

en: The old URL field can't be empty.
sr_RS: Polje starog URL-a ne može biti prazno

en: The old URL for your redirect is not relative. Only the new URL is allowed to be absolute. Make sure to provide a relative old URL.
sr_RS: Стари URL за ваше преусмеравање није релативан. Само нова URL адреса може бити апсолутна. Проследите стари URL који је релативан.

en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
sr_RS: Тип преусмеравања је HTTP код одговора који се шаље прегледачу и саопштава прегледачу који се тип преусмеравања сервира. %1$sСазнајте више о типовима преусмеравања%2$s.

en: The redirect was added successfully.
sr_RS: Preusmeravanje je uspešno dodato.

en: The redirect was deleted successfully.
sr_RS: Preusmeravanje je uspešno izbrisano.

en: The redirect was updated successfully.
sr_RS: Preusmeravanje je uspešno ažurirano.

en: The redirect you are trying to save will create a redirect loop. This means there probably already exists a redirect that points to the origin of the redirect you are trying to save
sr_RS: Преусмеравање које покушавате да сачувате створиће петљу преусмеравања. То значи да вероватно већ постоји преусмеравање које води на почетно преусмеравање које покушавате да сачувате

en: The salary range of the job, depending on a variety of factors (e.g. a candidate's education level or level of experience).
sr_RS: Распон плата посла, у зависности од различитих фактора (нпр. ниво образовања или ниво искуства кандидата).

en: The title of the job.
sr_RS: Наслов посла.

en: The type of employment (e.g. full-time, part-time, contract, temporary, seasonal, internship).
sr_RS: Тип запослења (нпр. са пуним радним временом, пола радног времена, на уговор, на одређено, сезонски, на пракси).

en: This is a volunteer role
sr_RS: Ово је волонтерска позиција

en: This is an internship
sr_RS: Ово је пракса

en: This job is 100% remote
sr_RS: Овај посао је 100% на даљину

en: This job is 100% remote.
sr_RS: Овај посао је 100% на даљину.

en: To improve your site structure, consider linking to other relevant posts or pages on your website.
sr_RS: Да бисте побољшали структуру веб места, размислите о повезивању са другим релевантним чланцима или страницама на вашем веб месту.

en: Twitter share preview
sr_RS: Преглед за дељење на Твитеру

en: Type
sr_RS: Тип

en: Undo
sr_RS: Vrati korak nazad

en: Unit
sr_RS: Јединица

en: Unknown error. Failed to create redirect.
sr_RS: Nepoznata greška Neuspelo kreiranje preusmeravanja.

en: Unknown error. Failed to update redirect.
sr_RS: Nepoznata greška. Neuspelo ažuriranje preusmeravanja.

en: Update Redirect
sr_RS: Ažuriraj redirekciju

en: Value
sr_RS: Вредност

en: We could not find any relevant articles on your website that you could link to from your post.
sr_RS: Нисмо могли да нађемо релевантне чланке на вашем веб месту ка којима бисте могли да ставите везу у чланку.

en: We need to optimize your site’s SEO data so we can offer you the best %1$slinking suggestions%2$s.
    
    %3$sStart SEO Data optimization%4$s
sr_RS: Морамо да оптимизујемо SEO податке вашег веб места како бисмо могли понудити најбоље %1$sпредлоге за повезивање%2$s. %3$sЗапочните SEO података%4$s

en: We're unable to create the directory %s
sr_RS: Не можемо да креирамо директоријум %s

en: We're unable to save the redirect file to %s
sr_RS: Не можемо да сачувамо датотеку за преусмеравање у %s

en: We're unable to save the redirects to your %s file. Please make the file writable.
sr_RS: Nismo bili u mogućnosti da sačuvamo preusmeravanja u Vaš  %s fajl. Molimo Vas postarajte se da je omogućeno pisanje dokumenta.

en: We're unable to write data to the file %s
sr_RS: Не можемо записати податке у датотеку %s

en: We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards this %3$s. | We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards these %3$s.
sr_RS[0]: Открили смо %1$s%2$d „напуштен“ %3$s%4$s (нема улазних веза). Размислите о додавању веза ка овом %3$s.
sr_RS[1]: Открили смо %1$s%2$d „напуштена“ %3$s%4$s (нема улазних веза). Размислите о додавању веза ка овом %3$s.
sr_RS[2]: Открили смо %1$s%2$d „напуштених“ %3$s%4$s (нема улазних веза). Размислите о додавању веза ка овом %3$s.

en: Web server
sr_RS: Veb server

en: Write list…
sr_RS: Напишите списак…

en: Write redirects to the %1$s file. Make sure the %1$s file is writable.
sr_RS: Zapišite redirekcije u %1$s fajl. Pobrinite se da je  %1$s fajlu omogućeno pisanje.

en: Yoast Estimated Reading Time
sr_RS: Yoast процењено време читања

en: You are already editing a redirect, please finish this one first
sr_RS: Већ уређујете једно преусмеравање, прво довршите ово

en: You are attempting to redirect to the same URL as the origin. Please choose a different URL to redirect to.
sr_RS: Покушавате да преусмерите на URL који је исти као и извор. Изаберите други URL на који ћете преусмерити.

en: You can add or remove columns to be included in the export using the checkboxes below.
sr_RS: Помоћу поља за потврду можете да додате или уклоните колоне које ће бити укључене у извоз.

en: You can copy the contents of any %1$s file in here, and it will import the redirects into %2$s.
sr_RS: Možete kopirati sadržaj bilo kog %1$s fajla ovde  i sve redirekcije će biti uvezene u  %2$s.

en: You can't redirect a URL to itself.
sr_RS: Ne možete preusmeriti URL na njega samog.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the redirect.
sr_RS: Не морате да креирате преусмеравање за URL %1$s, јер преусмеравање већ постоји. Ако је ово у реду, овај проблем можете означити као решен. Ако не, идите на страницу за преусмеравање и промените преусмеравање.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
sr_RS: Не морате да креирате преусмеравање за URL %1$s, јер преусмеравање већ постоји. Постојеће преусмеравање показује на %2$s. Ако је ово у реду, овај проблем можете означити као решен. Ако није, идите на страницу за преусмеравање и промените циљну URL адресу.

en: You have disabled the Link Suggestions feature, which is needed for Related Links to work. If you want to add related links, please enable Link Suggestions in the <a>Features settings.</a>
sr_RS: Онемогућили сте функцију Предлози веза која је потребна да би сродне везе могле да раде. Ако желите да додате сродне везе, омогућите Предлоге веза у <a>подешавањима карактеристика.</a>

en: You have unsaved redirects, are you sure you want to leave?
sr_RS: Imate nesačuvane redirekcije, da li ste sigurni da želite da ih napustite?

en: You're redirecting to a target that returns a 301 HTTP code (permanently moved). Make sure the target you specify is directly reachable.
sr_RS: Преусмеравате на циљ који враћа 301 HTTP код (трајно премештен). Уверите се да је циљ који наведете директно доступан.

en: Your keyphrase is too long. It can be a maximum of 191 characters.
sr_RS: Ваш кључни израз је предугачак. Може садржати највише 191 карактер.

en: Your redirect is missing the subdirectory where WordPress is installed in. This will result in a redirect that won't work. Make sure the redirect starts with %1$s
sr_RS: У вашем преусмеравању недостаје поддиректоријум у коме је постављен Вордпрес. То ће резултирати преусмеравањем које неће радити. Уверите се да преусмеравање почиње са %1$s

en: childpages
sr_RS: подстранице

en: children
sr_RS: деца

en: content length
sr_RS: дужина садржаја

en: day
sr_RS: дан

en: hour
sr_RS: сат

en: internal linking
sr_RS: интерно повезивање

en: keyphrase
sr_RS: кључни израз

en: keyphrase score
sr_RS: резултат кључног израза

en: links
sr_RS: везе

en: meta description
sr_RS: meta opis

en: minute | minutes
sr_RS[0]: минут
sr_RS[1]: минута
sr_RS[2]: минута

en: month
sr_RS: месец

[ctx: noun]
en: Type
sr_RS: Vrsta

[ctx: post_type of a post or the taxonomy of a term]
en: type
sr_RS: врста

en: readability score
sr_RS: Rezultat čitljivosti

en: reading time
sr_RS: време читања

en: related pages
sr_RS: сродне странице

en: related posts
sr_RS: сродни чланци

en: seo title
sr_RS: SEO naslov

en: sibling pages
sr_RS: сродне стране

en: siblings
sr_RS: сродници

en: site structure
sr_RS: структура веб места

en: subpages
sr_RS: подстранице

en: this is a volunteer role
sr_RS: ово је волонтерска позиција

en: this is an internship
sr_RS: ово је пракса

en: title
sr_RS: Naslov

en: url
sr_RS: URL

en: week
sr_RS: седмица

en: year
sr_RS: година

en: {{a}}Read our guide on internal linking for SEO{{/a}} to learn more.
sr_RS: {{a}}Прочитајте наш водич о унутрашњем повезивању за SEO{{/a}} да бисте сазнали више.
