Yoast SEO Premium (for WordPress) - en to uk_UA translation catalogue (326 entries)

en: %1$s %2$s must be installed and activated in order to use %3$s.
uk_UA: %1$s %2$s має бути встановлений, щоб використовувати %3$s.

en: %1$s Job Posting
uk_UA: Публікація вакансії %1$s

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old post URL to the new post URL.
uk_UA: %1$s свторив %2$sпереспрямування%3$s зі старого URL запису на новий.

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old term URL to the new term URL.
uk_UA: %1$s створив %2$sпереспрямування%3$s зі старого URL терміна на новий.

en: %1$s detected that you deleted a post (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
uk_UA: %1$s виявлено, що ви видалили публікацію (%5$s). Ви можете: %2$s Не знаю, що робити? %3$sЧитайте це повідомлення %4$s.

en: %1$s detected that you deleted a term (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
uk_UA: %1$s виявлено, що ви видалили термін (%5$s). Ви можете: %2$s Не знаю, що робити? %3$sЧитайте це повідомлення %4$s.

en: %1$s detected that you moved a post (%5$s) to the trash. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post%4$s.
uk_UA: %1$s виявлено, що ви перемістили публікацію (%5$s) до сміття. Ви можете:%2$s Не знаю, що робити? %3$sЧитайте це повідомлення%4$s.

en: %1$s detected that you restored a post (%4$s) from the trash, for which a redirect was created. %2$sClick here to remove the redirect%3$s
uk_UA: %1$s виявив, що ви відновили публікацію (%4$s) з кошика, для якого створено перенаправлення. %2$s Натисніть тут, щоб видалити переспрямування%3$s

en: %1$s is not connected to %2$s. To set up a connection, make sure you click %3$sSave changes%4$s first, then copy the given API key below and use it to %3$screate%4$s and %3$sturn on%4$s a Zap within your %2$s account.
uk_UA: %1$s не під'єднано до %2$s. Щоб налаштувати з'єднання, що спочатку ви натиснули %3$sЗбеергти зміни%4$s, потім скопійюте нижчеподаний ключ API та використайте його для %3$sстворення%4$s та %3$sувімкнення%4$s Zap у вашому обліковому записі %2$s.

en: %1$s is successfully connected to %2$s!
uk_UA: %1$s успішно під'єднано до %2$s!

en: %1$s uses this API Key: %2$s
uk_UA: %1$s використовує цей ключ API: %2$s

en: %1$s will be redirected to %2$s. Maybe it's worth considering to create a direct redirect to %2$s.
uk_UA: %1$s буде перенаправлено до %2$s. Можливо, варто створити прямий перенаправлення до%2$s.

en: %1$sClick here%2$s to index your links, so we can identify orphaned %3$s. %4$s
uk_UA: %1$s Натисніть тут %2$s для індексування ваших посилань, щоб ми могли ідентифікувати сиріт %3$s.%4$s

en: %1$sConnect %2$s with %3$s%4$s to instantly share your published posts with 2000+ destinations such as Twitter, Facebook and more.
uk_UA: %1$sПід'єднати %2$s до %3$s%4$s, щоб миттєво ділитися своїми опублікованими записами у понад 2000 напрямків, таких як Твіттер, Фейбук та ін.

en: %1$sLearn more about orphaned content%2$s.
uk_UA: %1$s Докладніше про вміст-сиріт %2$s.

en: %2$sActivate %1$s now%3$s
uk_UA: %2$sАктивуйте %1$s зараз%3$s

en: %2$sInstall %1$s now%3$s
uk_UA: %2$sВстановіть %1$s зараз%3$s

en: %2$sNetwork Activate %1$s now%3$s
uk_UA: %2$sАктивувати %1$s в мережі зараз%3$s

en: %2$sUpgrade %1$s now%3$s
uk_UA: %2$sОновіть %1$s зараз%3$s

en: %s can generate redirect files that can be included in your website web server configuration. If you choose this option the PHP redirects will be disabled. Only check this option if you know what you are doing!
uk_UA: %sможе генерувати файли перенаправлення, які можуть бути включені в конфігурацію веб-сервера вашого веб-сайту. Якщо ви виберете цей параметр, переадресації PHP буде вимкнено. Тільки позначте цей параметр, якщо знаєте, що ви робите!

en: %s integration
uk_UA: %s інтеграція

en: %s internal linking
uk_UA: %s внутрішнє посилання

en: %s just created a redirect from the old URL to the new URL.
uk_UA: %s щойно створив переспрямування зі старого URL на новий.

en: %s will ask for an API key. Use this one:
uk_UA: %s потребуватиме ключ API. Використайте цей:

en: 'Orphaned content' refers to %1$s that have no inbound links, consider adding links towards these %1$s. %2$s
uk_UA: "Студентський вміст" означає %1$s , що не має вхідних посилань, розглянути можливість додавання посилань на ці %1$s. %2$s

en: 301 Moved Permanently
uk_UA: 301 переміщено назавжди

en: 302 Found
uk_UA: 302 Знайдено

en: 307 Temporary Redirect
uk_UA: 307 тимчасова переадресація

en: 410 Content Deleted
uk_UA: 410 вміст видалено

en: 410 Redirect created from %1$s!
uk_UA: 410 редирект створений з %1$s!

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
uk_UA: 451 недоступний для юридичних причин

en: Activate your subscription
uk_UA: Активуйте свою підписку

en: Add Redirect
uk_UA: Додати перенаправлення

en: Add a block to your job posting...
uk_UA: Додайте блок до публікації про вакансію...

en: Add a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
uk_UA: Додайте метаопис до запису для кращих пропозицій внутрішніх посилань.

en: Add a title and a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
uk_UA: Додайте заголовок та метаопис до запису для кращих пропозицій внутрішніх посилань.

en: Add a title to your post for the best internal linking suggestions.
uk_UA: Додайте заголовок до запису для кращих пропозицій внутрішніх посилань.

en: Add as related keyphrase
uk_UA: Додати як схожу ключову фразу

en: Add custom fields to page analysis
uk_UA: Додати спеціальні поля для аналізу сторінок

en: Add related keyphrase
uk_UA: Додати схоже ключове слово

en: Added!
uk_UA: Додано!

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Address where the office is located
uk_UA: Адреса, за якою знаходиться офіс

en: Adds a list of internal links to sibling pages which share the same parent.
uk_UA: Додає список внутрішніх посилань на сторінки одного рівня, що мають спільну батьківську сторінку.

en: Adds a list of internal links to subpages of this page.
uk_UA: Додає перелік внутрішніх посилань до підсторінок цієї сторінки.

en: Adds a list of links related to this page.
uk_UA: Додає перелік посилань, пов'язаних з цією сторінкою.

en: Adds a table of contents to this page.
uk_UA: Додає таблицю вмісту до цієї сторінки.

en: All redirect types
uk_UA: Усі типи перенаправлення

en: All redirects have been imported successfully. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the imported redirects.
uk_UA: Усі переспрямування успішно імпортовані. Перейдіть до %1$sогляду переспрямувань%2$s, щоб побачити імпортовані.

en: Also, add a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
uk_UA: Також додайте метаопис для кращої пропозиції внутрішніх посилань.

en: Also, add a title and a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
uk_UA: Також додайте заголовок та метаопис для кращої пропозиції внутрішніх посилань.

en: Also, add a title to your post for the best internal linking suggestions.
uk_UA: Також додайте заголовок до запису для кращих пропозицій внутрішніх посилань.

en: An error occurred: unfortunately our Morphology feature is not working. Please make sure you {{activateLink}}activate your subscription in MyYoast{{/activateLink}} and then {{reloadButton}}reload this page{{/reloadButton}} to make it work properly.
uk_UA: Сталася помилка: на жаль, функція "морфологія"не працює. Будь ласка, переконайтеся, що ви {{activateLink}}активували свою підписку на MyYoast{{/activateLink}}, а потім {{reloadButton}}перезавантажте цю сторінку{{/reloadButton}}, щоб вона працювала належним чином.

en: Analysis results
uk_UA: Результати аналізу

en: Apply button
uk_UA: Кнопка «Застосувати»

en: Are you trying to use multiple related keyphrases? You should add them separately.
uk_UA: Намагаєтеся використати кілька пов'язаних ключових фраз? Додавайте їх окремо.

en: As you're on Apache, you should add the following include to the website httpd config file:
uk_UA: Оскільки ви працюєте в Apache, ви повинні додати до httpd конфігураційного файлу веб-сайт із наступним включенням:

en: As you're on Nginx, you should add the following include to the Nginx config file:
uk_UA: Оскільки ви працюєте на Nginx, вам слід додати наступний додаток до файлу конфігурації Nginx:

en: Ask your SEO Manager or Site Administrator to count links in all texts, so we can identify orphaned %1$s. %2$s
uk_UA: Попросіть свого SEO-менеджера або адміністратора сайту порахувати посилання в усіх текстах, щоб ми могли ідентифікувати сиріт %1$s.%2$s

en: Base salary
uk_UA: Базова зарплата

en: Benefits
uk_UA: Переваги

en: By default we write the redirects to your %s file, check this if you want the redirects written to a separate file. Only check this option if you know what you are doing!
uk_UA: За замовчуванням ми записуємо перенаправлення до вашої %sфайл, перевірте це, якщо ви хочете, щоб перенаправлення було записано в окремий файл. Тільки позначте цей параметр, якщо знаєте, що ви робите!

en: CSV import failed: No file selected.
uk_UA: Не вдалося імпортувати файл CSV: Не вибрано жодного файлу.

en: CSV import failed: the provided file could not be parsed using a CSV parser.
uk_UA: Не вдалося імпортувати файл CSV: наданий файл не можна було проаналізувати за допомогою аналізатора CSV.

en: CSV import failed: the provided file is larger than %1$s.
uk_UA: Не вдалося імпортувати файл CSV: файл більший ніж %1$s.

en: CSV import failed: the provided file is not a CSV file.
uk_UA: Не вдалося імпортувати файл CSV: файл не є CSV-файлом.

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Choose a CSV file from your computer:
uk_UA: Виберіть на комп'ютері файл CSV:

en: City
uk_UA: Місто

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Closes on
uk_UA: Зачиняється в

en: Connecting %1$s to %2$s means you can instantly share your published posts with 2000+ destinations such as Twitter, Facebook and more.
uk_UA: Підключення %1$s до %2$s означає, що ви можете миттєво ділитися опублікованими записами в понад 2000 напрямків, таких як Твіттер, Фейсбук та ін.

en: Contractor
uk_UA: Підрядник

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Copy link
uk_UA: Скопіювати посилання

en: Copy link to suggested article: %s
uk_UA: Скопіюйте посилання до пропонованої статті: %s

en: Copy to clipboard
uk_UA: Копіювати до буферу обміну

en: Country
uk_UA: Країна

en: Create Redirect
uk_UA: Створити редирект

en: Create a Job Posting in an SEO-friendly way. You can only use one Job Posting block per post.
uk_UA: Створіть публікацію про вакансію в дружній до SEO спосіб. Ви можете використати лише один блок з публікацією про вакансію в одному записі.

en: Create a Zap in %s
uk_UA: Створіть Zap у %s

en: Create redirect
uk_UA: Створити перенаправлення

en: Currency
uk_UA: Валюта

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Descriptive text
uk_UA: Описовий текст

en: Edit
uk_UA: Змінити

en: Edit redirect
uk_UA: Редагувати редирект

en: Employment
uk_UA: Працевлаштування

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: Enter a button label + add a link
uk_UA: Введіть мітку для кнопки та додайте посилання

en: Enter a job description...
uk_UA: Уведіть опис посади...

en: Enter a related keyphrase to calculate the SEO score
uk_UA: Введіть схожу ключову фразу для обчислення оцінки SEO

en: Enter amount
uk_UA: Введіть суму

en: Enter benefit
uk_UA: Введіть перевагу

en: Enter city
uk_UA: Уведіть місто

en: Enter country
uk_UA: Уведіть країну

en: Enter job title
uk_UA: Уведіть назву посади

en: Enter postal code
uk_UA: Уведіть поштовий індекс

en: Enter redirects to import
uk_UA: Введіть перенаправлення для імпорту

en: Enter region
uk_UA: Уведіть область (регіон)

en: Enter requirement
uk_UA: Уведіть вимоги

en: Enter street address
uk_UA: Уведіть вулицю

en: Error while saving this redirect
uk_UA: Помилка при збереженні цього перенаправлення

en: Error: a redirect for this URL already exists
uk_UA: Помилка: перенаправлення для цієї URL-адреси вже існує

en: Estimated reading time
uk_UA: Орієнтовний час читання

en: Estimated reading time:
uk_UA: Орієнтовний час читання:

en: Export SEO title
uk_UA: Експортувати заголовок SEO

en: Export URL
uk_UA: Експортувати URL-адресу

en: Export keyphrase scores
uk_UA: Експортувати оцінки ключових фраз

en: Export keyphrases
uk_UA: Експортувати ключові фрази

en: Export keyphrases to a CSV file
uk_UA: Експортувати ключові слова у файл CSV

en: Export meta description
uk_UA: Експорт мета-опису

en: Export readability score
uk_UA: Експорт читабельності

en: Export redirects
uk_UA: Експорт перенаправлень

en: Export redirects to a CSV file
uk_UA: Експортує перенаправлення до файлу CSV

en: Export title
uk_UA: Експорт заголовка

en: Exporting data can take a long time when there are many posts, pages, public custom post types or terms.
uk_UA: Експортування даних може тривати довгий час, коли існує безліч повідомлень, сторінок, загальнодоступних типів повідомлень або умов.

en: Facebook share preview
uk_UA: Попередній перегляд у Фейсбуку

en: Filter
uk_UA: Фільтрувати

en: Filter by redirect type
uk_UA: Фільтрувати за типом переадресації

en: Format
uk_UA: Формат

en: Full time
uk_UA: Повна зайнятість

en: Generate a separate redirect file
uk_UA: Створіть окремий файл перенаправлення

en: Go to your %s Dashboard
uk_UA: Перейдіть до панелі керування %s

en: Help on choosing the perfect keyphrase
uk_UA: Допомога у виборі бездоганної ключової фрази

en: Help on keyphrase synonyms
uk_UA: Допомога у виборі синонімів ключової фрази

en: If you need a list of all public posts, terms and related keyphrases, you can generate a CSV file using the %s button below.
uk_UA: Якщо вам потрібен список усіх публічних публікацій, термінів та пов'язаних із ними ключових слів, ви можете створити файл CSV,  використовуючи кнопку нижче %s.

en: If you need to have a list of all redirects, you can generate a CSV file using the button below.
uk_UA: Якщо вам потрібно мати список усіх перенаправлень, ви можете створити файл CSV за допомогою кнопки нижче.

en: Import .htaccess
uk_UA: Імпорт .htaccess

en: Import CSV file
uk_UA: Імпортувати файл CSV

en: Import from a CSV file
uk_UA: Імпортувати з файлу CSV

en: Import from other redirect plugins
uk_UA: Імпортувати з інших плагінів перенаправлення

en: Import from:
uk_UA: Імпорт з:

en: Import redirects
uk_UA: Імпорт перенаправлень

en: Import redirects from %s
uk_UA: Імпорт перенаправлень з %s

en: Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirect. | Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirects.
uk_UA[0]: Успішно імпортовано %1$s/%2$s переспрямування. Перейдіть до %3$sогляду переспрямувань%4$s, щоб побачити імпортовані.
uk_UA[1]: Успішно імпортовано %1$s/%2$s переспрямування. Перейдіть до %3$sогляду переспрямувань%4$s, щоб побачити імпортовані.
uk_UA[2]: Успішно імпортовано %1$s/%2$s переспрямувань. Перейдіть до %3$sогляду переспрямувань%4$s, щоб побачити імпортовані.

en: Insights
uk_UA: Статистика

en: Internal linking suggestions
uk_UA: Пропозиції щодо внутрішнього зв'язку

en: It takes a few seconds to show you a list of related content to which you could link. The suggestions will be shown here as soon as we have them.
uk_UA: Треба кілька секунд, щоб відобразити перелік пов'язаного вмісту, на який ви зможете посилатися. Пропозиції відображатимуться тут щойно ми їх отримаємо.

en: Job description
uk_UA: Опис посади

en: Job expiration date
uk_UA: Тремін дії оголошення про роботу закінчується

en: Job title
uk_UA: Назва посади

en: Keyphrase
uk_UA: Ключова фраза

en: Keyphrase synonyms
uk_UA: Синоніми ключової фрази

en: Learn more about estimated reading time
uk_UA: Дізнайтеся більше про орієнтовний час читання

en: Link suggestions
uk_UA: Посилання пропозицій

en: Load suggestions
uk_UA: Завантажити пропозиції

en: Location
uk_UA: Місцезнаходження

en: Make it serve a 410 Content Deleted header
uk_UA: Зробіть це слугуванням заголовка 410 Content-deleted

en: Mark as fixed:
uk_UA: Позначити як фіксований:

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
uk_UA: Позначити цю проблему як фіксовану %1$s.

en: Max value
uk_UA: Максимальне значення

en: Min value
uk_UA: Мінімальне значення

en: Modify your social description by editing it right here.
uk_UA: Вкажіть свій соціальний опис, редагуючи його прямо тут.

en: New URL
uk_UA: Новий URL

en: New URL:
uk_UA: Нова URL-адреса:

en: New URL: {{link}}%s{{/link}}
uk_UA: Новий URL: {{link}}%s{{/link}}

en: New type can't be empty.
uk_UA: Новий тип не може бути порожнім.

en: No redirects have been imported. Probably they already exist as a redirect. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the existing redirects.
uk_UA: Не імпортовано жодного переспрямування. Ймовірно, вони вже існують. Перейдіть до %1$sогляду переспрямувань%2$s, щоб побачити ті, що вже існують.

en: Not all the required fields are filled.
uk_UA: Не всі необхідні поля заповнені.

en: Not supported!
uk_UA: Не підтримується!

en: OK
uk_UA: ОК

en: Office location
uk_UA: Місцезнаходження офісу

en: Old URL
uk_UA: Старий URL

en: Old URL:
uk_UA: Стара URL-адреса:

en: Old URL: {{link}}%s{{/link}}
uk_UA: Старий URL: {{link}}%s{{/link}}

en: Once you add a bit more copy, we'll give you a list of related content here to which you could link in your post.
uk_UA: Щойно ви додасте ще трохи копій, ми надамо вам перелік пов'язаного контенту, на який ви зможете посилатись у ваших записах.

en: Origin
uk_UA: Походження

en: Orphaned content
uk_UA: Сирітський вміст

en: Part time
uk_UA: Часткова зайнятість

en: Plain redirects
uk_UA: Рівні перенаправлення

en: Please contact a network administrator to install %1$s %2$s.
uk_UA: Будь ласка, зверніться до мережевого адміністратора, щоб встановити %1$s %2$s.

en: Please contact an administrator to install %1$s %2$s.
uk_UA: Будь ласка, зверніться до адміністратора, щоб встановити %1$s %2$s.

en: Please enter the new URL for %s
uk_UA: Будь ласка, введіть нову URL-адресу для %s

en: Please note that the first row in this file is a header. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
uk_UA: Зверніть увагу, що перший рядок у цьому файлі є заголовком. Цей рядок слід ігнорувати при аналізі чи імпорті даних з експорту

en: Please note that you can only create 1 Zap with a trigger event from %1$s. Within this Zap you can choose one or more actions.
uk_UA: Будь ласка, зверніть увагу, що ви можете створити лише 1 Zap за допомогою тригера подій з %1$s. У межах цього Zap ви можете вибрати одну або кілька дій.

en: Please note:
uk_UA: Будь ласка, запиши:

en: Postal code
uk_UA: Поштовий індекс

en: Read more about %s.
uk_UA: Дізнатися більше про %s.

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
uk_UA: Дізнайтеся більше про те, як внутрішні посилання можуть покращити структуру вашого сайту.

en: Read more about how the insights can help you improve your content.
uk_UA: Дізнайтеся більше про те, як ідеї можуть допомогти вам покращити ваш вміст.

en: Recommended Job Posting Blocks
uk_UA: Рекомендовані блоки публікації про вакансію

en: Redirect added.
uk_UA: Перенаправлення додано.

en: Redirect created
uk_UA: Переспрямування створено

en: Redirect created from %1$s to %2$s!
uk_UA: Перенаправлення створено з %1$s до %2$s!

en: Redirect deleted.
uk_UA: Переспрямування видалено.

en: Redirect import failed: no redirects found.
uk_UA: Не вдалося імпортувати перенаправлення: не знайдено перенаправлення.

en: Redirect import failed: the Redirection plugin is not installed or activated.
uk_UA: Не вдалося імпортувати перенаправлення: плагін перенаправлення не встановлений або активований.

en: Redirect import failed: the selected redirect plugin is not installed or activated.
uk_UA: Не вдалося імортувати переспрямування: обраний плагін переспрямування не встановлений або не активований.

en: Redirect import failed: we can't recognize this type of import.
uk_UA: Не вдалося імпортувати переспрямування: нам не вдалося розпізнати тип імпорту.

en: Redirect it to another URL
uk_UA: Скерувати на іншу URL-адресу

en: Redirect method
uk_UA: Метод скерування

en: Redirect not deleted.
uk_UA: Переспрямування не видалено.

en: Redirect this broken URL and fix the error
uk_UA: Переадресовувати цю розбиту URL-адресу та виправити помилку

en: Redirect updated.
uk_UA: Перенаправлення оновлено.

en: Redirection
uk_UA: Перенаправлення

en: Redirects
uk_UA: Редиректи

en: Redirects per page
uk_UA: Перенаправлення на сторінку

en: Redirects settings
uk_UA: Перенаправлення налаштувань

en: Refresh suggestions
uk_UA: Оновити пропозиції

en: Regex Redirects
uk_UA: Переадресації регулярних викликів

en: Region
uk_UA: Область (регіон)

en: Regular Expression
uk_UA: Регулярне вираження

en: Regular Expression (regex) Redirects are extremely powerful redirects. You should only use them if you know what you are doing. %1$sRead more about regex redirects on our help center%2$s.
uk_UA: Редактори регулярного виразу (регулярні виклики) Перенаправлення - надзвичайно потужні переадресації. Ви повинні використовувати їх лише тоді, коли знаєте, що ви робите.%1$sДізнайтеся більше про переадресації регулярних виразів на нашій базі знань%2$s.

en: Regular Expression redirects
uk_UA: Редактор регулярних виразів

en: Related keyphrase
uk_UA: Схожа ключова фраза

en: Remote job
uk_UA: Віддалена робота

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Required Job Posting Blocks
uk_UA: Обов'язкові блоки публікації про вакансію

en: Requirements
uk_UA: Вимоги

en: Reset API Key
uk_UA: Скинути ключ API

en: Safe Redirect Manager
uk_UA: Безпечний менеджер перенаправлення

en: Salary range
uk_UA: Діапазон зарплати

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти Зміни

en: Save anyway
uk_UA: Все одно зберегти

en: Search
uk_UA: Шукати

en: Select this redirect
uk_UA: Виберіть цю переадресацію

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Show icon
uk_UA: Показати іконку

en: Show the descriptive text
uk_UA: Показати описовий текст

en: Shows an estimated reading time based on the content length.
uk_UA: Відображає орієнтовний час читання на основі довжини вмісту.

en: Simple 301 Redirects
uk_UA: Простий 301 переадресації

en: Social description
uk_UA: Соціальний опис

en: Social title
uk_UA: Соціальна назва

en: Something went wrong when deleting this redirect.
uk_UA: Щось пішло не так під час видалення цього переспрямування.

en: Stale cornerstone content
uk_UA: Застарілий основний вміст

en: Stale cornerstone content refers to cornerstone content that hasn’t been updated in the last 6 months. Make sure to keep these %1$s up-to-date. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
uk_UA: Застарілим вважається фундаментальний вміст, що не оновлювався протягом 6 місяців. Обов'язково оновлюйте %1$s. %2$sДізнайтеся більше про фундаментальний вміст%3$s.

en: Synonyms
uk_UA: Синоніми

en: Table of contents
uk_UA: Зміст

en: Target
uk_UA: Цільова ціль

en: Team Yoast
uk_UA: Команда Yoast

en: Temporary
uk_UA: Тимчасово

en: The (typically single) geographic location associated with the job.
uk_UA: Географічне розташування (зазвичай одне) вакансії.

en: The Insights section in our metabox shows you useful data about your content, like what words you use most often.
uk_UA: Розділ "Статистика" в нашому metabox показує корисні дані про ваш вміст, як-от слова, які ви найчастіше користуєтесь

en: The Regular Expression field can't be empty.
uk_UA: Поле Regular Expression не може бути порожнім.

en: The URL you are redirecting to seems to return a %1$s status. You might want to check if the target can be reached manually before saving.
uk_UA: URL, на який ви переадресовуєтеся, здається, повертає a %1$sстатус Можливо, ви захочете перевірити, чи можна досягти цілі вручну перед збереженням.

en: The URL you entered could not be resolved.
uk_UA: Введену URL-адресу не вдалося вирішити.

en: The URL you entered returned a HTTP code different than 200(OK). The received HTTP code is %1$s.
uk_UA: Введена вами URL-адреса повернула HTTP-код, відмінний від 200 (ОК). Отриманий HTTP-код:%1$s.

en: The address where the office is located.
uk_UA: Адреса офісу.

en: The base salary of the job.
uk_UA: Базова зарплата для роботи

en: The date after which the job posting is not valid anymore.
uk_UA: Дата, після якої вакансія втрачає чинність.

en: The description of benefits associated with the job.
uk_UA: Опис переваг асоційованих з цією позицією.

en: The description of skills and experience needed for the position.
uk_UA: Опис вмінь і навичок, необхідних для вакансії.

en: The description of the job.
uk_UA: Опис вакансії.

en: The first row in this file is the header row. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
uk_UA: Перший рядок у цьому файлі - рядок заголовка. Цей рядок слід ігнорувати при аналізі чи імпорті даних з експорту.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
uk_UA: Перше SEO-рішення для WordPress, що є справжнім все-в-одному пакетом, який містить вбудований аналіз вмісту, XML-мапи сайту і багато іншого.

en: The link suggestions metabox contains a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
uk_UA: Посилання посилань metabox містить список публікацій у вашому блозі зі схожим вмістом, який може бути цікаво пов'язати.

en: The new URL field can't be empty.
uk_UA: Нове поле URL не може бути порожнім.

en: The old URL already exists as a redirect.
uk_UA: Стара URL-адреса вже існує як перенаправлення.

en: The old URL field can't be empty.
uk_UA: Старе поле URL не може бути порожнім.

en: The old URL for your redirect is not relative. Only the new URL is allowed to be absolute. Make sure to provide a relative old URL.
uk_UA: Старий URL для вашого переспрямування невідповіний. Тільки новий URL може бути абсолютним. Обов'язково зазначте відповідний старий URL.

en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
uk_UA: Тип перенаправлення - це код відповіді HTTP, який надсилається браузеру, який повідомляє браузеру, який тип перенаправлення подано. %1$sДокладніше про типи перенаправлення%2$s.

en: The redirect was added successfully.
uk_UA: Переспрямування було успішно додано.

en: The redirect was deleted successfully.
uk_UA: Переспрямування було успішно видалено.

en: The redirect was updated successfully.
uk_UA: Переспрямування успішно оновлено.

en: The redirect you are trying to save will create a redirect loop. This means there probably already exists a redirect that points to the origin of the redirect you are trying to save
uk_UA: Перенаправлення, яке ви намагаєтесь зберегти, створить цикл перенаправлення. Це означає, що там, ймовірно, вже існує перенаправлення, яке вказує на походження перенаправлення, яке ви намагаєтеся зберегти

en: The salary range of the job, depending on a variety of factors (e.g. a candidate's education level or level of experience).
uk_UA: Діапазон зарплати залежить від багатьох факторів (наприклад, рівень освіти кандидата на посаду чи його досвід).

en: The title of the job.
uk_UA: Назва позиції.

en: The type of employment (e.g. full-time, part-time, contract, temporary, seasonal, internship).
uk_UA: Тип зайнятості (повна, часткова, контракт, тимчасова, сезонна, стажування).

en: This is a volunteer role
uk_UA: Це посада на волонтерських засадах

en: This is an internship
uk_UA: Це стажування

en: This job is 100% remote
uk_UA: Це на 100% віддалена робота

en: This job is 100% remote.
uk_UA: Це на 100% віддалена робота.

en: To improve your site structure, consider linking to other relevant posts or pages on your website.
uk_UA: Щоб покращити структуру сайту, подумайте над релевантними записами чи сторінками на вашому сайті.

en: Twitter share preview
uk_UA: Попередній пергляд у Твіттері

en: Type
uk_UA: Тип

en: URL
uk_UA: URL-адреса

en: Undo
uk_UA: Скасувати

en: Unit
uk_UA: Одиниця

en: Unknown error. Failed to create redirect.
uk_UA: Невідома помилка. Не вдалося створити перенаправлення.

en: Unknown error. Failed to update redirect.
uk_UA: Невідома помилка. Не вдалося оновити переадресацію.

en: Update Redirect
uk_UA: Оновити редірект

en: Value
uk_UA: Значення

en: We could not find any relevant articles on your website that you could link to from your post.
uk_UA: Ми не змогли знайти на вашому сайті відповідні статті, на які ви могли б послатися в своєму записі.

en: We need to optimize your site’s SEO data so we can offer you the best %1$slinking suggestions%2$s.
    
    %3$sStart SEO Data optimization%4$s
uk_UA: Нам потрібно оптимізувати дані SEO вашого сайту, щоб ми могли запропонувати вам найкращі %1$sпропозиції посилань%2$s. %3$sРозпочніть оптимізацію даних SEO%4$s

en: We're unable to create the directory %s
uk_UA: Ми не можемо створити каталог %s

en: We're unable to save the redirect file to %s
uk_UA: Ми не можемо зберегти файл перенаправлення на %s

en: We're unable to save the redirects to your %s file. Please make the file writable.
uk_UA: Ми не можемо зберегти перенаправлення до вашої %sфайл Будь ласка, створіть файл для запису.

en: We're unable to write data to the file %s
uk_UA: Ми не можемо записати дані у файл %s

en: We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards this %3$s. | We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards these %3$s.
uk_UA[0]: Ми виявили %1$s%2$d 'сиріт' %3$s%4$s (без вхідних посилань). Подумайте про додавання посилань на цей %3$s.
uk_UA[1]: Ми виявили %1$s%2$d 'сиріт' %3$s%4$s (без вхідних посилань). Подумайте про додавання посилань на ці %3$s.
uk_UA[2]: Ми виявили %1$s%2$d 'сиріт' %3$s%4$s (без вхідних посилань). Подумайте про додавання посилань на цей %3$s.

en: Web server
uk_UA: Веб-сервер

en: Write list…
uk_UA: Скласти список…

en: Write redirects to the %1$s file. Make sure the %1$s file is writable.
uk_UA: Напишіть перенаправлення до %1$sфайл Переконайтеся, що%1$s файл доступний для запису.

en: Yoast Estimated Reading Time
uk_UA: Орієнтовний час читання Yoast

en: You are already editing a redirect, please finish this one first
uk_UA: Ви вже редагуєте перенаправлення, будь ласка, завершіть це спочатку

en: You are attempting to redirect to the same URL as the origin. Please choose a different URL to redirect to.
uk_UA: Ви спробували зробити редирект на такий же URL, як і оригінал.
    					Будь ласка, виберіть інший URL, що відрізняється від оригіналу.

en: You can add or remove columns to be included in the export using the checkboxes below.
uk_UA: Ви можете додавати або видаляти стовпці, які потрібно включити до експорту, використовуючи прапорці нижче.

en: You can copy the contents of any %1$s file in here, and it will import the redirects into %2$s.
uk_UA: Ви можете скопіювати вміст будь-якого %1$s файл тут, і він імпортує переспрямування на %2$s.

en: You can't redirect a URL to itself.
uk_UA: Ви не можете перенаправити URL-адресу до себе.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the redirect.
uk_UA: Вам не потрібно створювати переадресацію для URL %1$s, оскільки перенаправлення вже існує. Якщо це добре, ви можете позначити цю проблему як фіксовану. Якщо ні, перейдіть на сторінку переадресації та змініть перенаправлення.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
uk_UA: Вам не потрібно створювати переадресацію для URL %1$s, оскільки перенаправлення вже існує. Існуючі перенаправлення вказують на %2$s. Якщо це добре, ви можете позначити цю проблему як фіксовану. Якщо ні, перейдіть на сторінку переадресації та змініть цільову URL-адресу.

en: You have disabled the Link Suggestions feature, which is needed for Related Links to work. If you want to add related links, please enable Link Suggestions in the <a>Features settings.</a>
uk_UA: Ви вимкнули функцію "пропозиції посилань", яка потрібна для роботи пов’язаних посилань. Якщо ви хочете додати пов'язані посилання, будь ласка, увімкніть її на <a>Налаштування функцій.</a>

en: You have unsaved redirects, are you sure you want to leave?
uk_UA: У вас є незбережені переспрямування, ви впевнені, що хочете залишити?

en: You're redirecting to a target that returns a 301 HTTP code (permanently moved). Make sure the target you specify is directly reachable.
uk_UA: Ви перенаправляєтесь до цілі, яка повертає код 301 HTTP (остаточно переміщений). Переконайтеся, що вказана вами ціль є безпосередньо доступною.

en: Your keyphrase is too long. It can be a maximum of 191 characters.
uk_UA: Ваша ключова фраза задовга. Вона не може перевищувати 191 символ.

en: Your redirect is missing the subdirectory where WordPress is installed in. This will result in a redirect that won't work. Make sure the redirect starts with %1$s
uk_UA: У вашому перенаправленні немає підкаталогу, в якому встановлено WordPress. Це призведе до переспрямування, яке не спрацює. Переконайтеся, що перенаправлення починається з %1$s

en: childpages
uk_UA: дочірні сторінки

en: children
uk_UA: дочірні

en: content length
uk_UA: довжина вмісту

en: day
uk_UA: день

en: hour
uk_UA: година

en: internal linking
uk_UA: внутрішнє посилання

en: keyphrase
uk_UA: ключова фраза

en: keyphrase score
uk_UA: оцінка ключової фрази

en: links
uk_UA: посилання

en: meta description
uk_UA: мета опис

en: minute | minutes
uk_UA[0]: хвилина
uk_UA[1]: хвилини
uk_UA[2]: хвилин

en: month
uk_UA: місяць

[ctx: noun]
en: Type
uk_UA: Тип

[ctx: post_type of a post or the taxonomy of a term]
en: type
uk_UA: тип

en: readability score
uk_UA: оцінка читабельності

en: reading time
uk_UA: час читання

en: related pages
uk_UA: схожі сторінки

en: related posts
uk_UA: схожі записи

en: sibling pages
uk_UA: однорівневі сторінки

en: siblings
uk_UA: однорівневі

en: site structure
uk_UA: структура сайту

en: subpages
uk_UA: підсторінки

en: this is a volunteer role
uk_UA: це посада на волонтерських засадах

en: this is an internship
uk_UA: це стажування

en: title
uk_UA: титул

en: toc
uk_UA: зміст

en: week
uk_UA: тиждень

en: year
uk_UA: рік

en: {{a}}Read our guide on internal linking for SEO{{/a}} to learn more.
uk_UA: Щоб дізнатися більше, {{a}}прочитайте наш посібник з внутрішніх посилань для SEO{{/a}}.
